Invidia, Anti Hair Loss Shampoo, 1000ml

1,000 L

In stock

Shampo kundra rënies së flokëve Invidia me botox, acid hyaluronic e cila rigjeneron flokët dhe ndihmon ne rritjen dhe forcimin e tyre.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni 10ml produkt në flokë të lagur, lereni të veprojë për 3 minuts dhe më pas shpëlajini.

 

Made in Italy.

SKU: 8055349248585 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!