Intra, Weightless Organic Conditioner, 250 ml

800 L

In stock

Balsam organik Intra për flokë normal dhe me yndyre e cila është krijuar nga kombinimi i mentes me limonin.Ky produkt përmban 98% ingredientë natyral. Flokët mbas përdorimit të balsamit do të jenë më të butë dhe më lehta për tu krehur.

Përdorimi:

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur mbas aplikimit të shampos dhe mbajeni për disa minuta dhe më pas shplani flokët.

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!