Intra, Shampoo Normal to Oil Hair, 250 ml

700 L

In stock

Shampo Intra organike për flokë normal dhe me yndyrë e cila përmban mente dhe limon.Ky produkt përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni flokët derisa të shfaqet një shkumë e butë. Pastaj shplajeni shampon me shume ujë.

Made in Italy.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!