Intra, Shampoo Delicate Hair, 250 ml

700 L

In stock

Shampo Intra organike për flokë delikat e cila përmban aloe vera dhe mollë jeshile që zbut dhe ushqen flokët. Ky produkt përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur dhe masazhoni flokët derisa të shfaqet një shkumë e butë. Pastaj shplajeni shampon me shume ujë.

Made in Italy.

SKU: 8030976018701 Categories: , Tags: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!