fbpx

Intra, Revitalising Organic Conditioner, 250 ml

800 L

In stock

Balsam organik Intra për flokë biond me kamomil dhe mjalt e cila rigjeneron dhe i jep shkelqim natyral flokeve tuaj.Ky produkt përmban 98% ingredientë natyral. Flokët mbas përdorimit të balsamit do të jenë më të butë dhe më lehta për tu krehur.

Përdorimi:

Aplikojeni balsamin në flokë të lagur mbas aplikimit të shampos dhe mbajeni për disa minuta dhe më pas shplani flokët.

Made in Italy.

SKU: 8030976018657 Categories: , Tags: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!