Intra, Dull Hair Bio Mask, 250 ml

800 L

In stock

Intra është maske bio e cila është krijuar si kombinim i vajit të lirit dhe jojobës që u japin shkëlqim flokëve tuaj. Maska përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni maskën në flokë të lagur mbas aplikimit të shampos dhe mbajeni për 5-8 minuta dhe më pas shplani flokët.

Made in Italy.

SKU: 8030976018770 Categories: , Tags: , , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!