Intra, Dry & Damaged Hair Bio Mask, 250 ml

800 L

In stock

Intra është maske bio për flokë të thatë dhe të dëmtuar e cila është krijuar si kombinim i vajit të  kokosit me karite që riparojnë dhe ushqejnë flokët deri në thellësi. Maska përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni maskën në flokë të lagur mbas aplikimit të shampos dhe mbajeni për 5-8 minuta dhe më pas shplani flokët.

Made in Italy.

SKU: 8030976018633 Categories: , , Tags: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!