Intra, Daily Use Bio Mask, 250 ml

800 L

In stock

Intra është maske bio për përdorim të përditshëm e cila është krijuar si kombinim karbonit me xhinxherin që pastron flokët nga papastërtitë që depozitohen cdo ditë. Maska përmban 98% ingredientë natyral.

Përdorimi:

Aplikojeni maskën në flokë të lagur mbas aplikimit të shampos dhe mbajeni për 5-8 minuta dhe më pas shplani flokët.

Made in Italy.

SKU: 8030976018671 Categories: , Tags: , , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!