fbpx

GammaPiu, Triferro T&C, Mashe

10,500 L

In stock

Triferro T & C është pajisja profesionale që i jep flokëve efektin e dallgëve ose të quajtur ndryshe frize.

Karakteristikat:

  • Produkt i patentuar
  • 200 ° C
  • Efekti Frisè
  • Qeramike dhe tourmaline
  • E lehtë në përdorim

 

SKU: 8021660005183 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!