fbpx

GammaPiu, Iron T&C, Mashe Konike

6,000 L

Mashë konike profesionale për realizimin e ondeve dhe kacurrela perfekte. Në paketim përfshihen dhe dorezat për gishtat për mbrojtjen nga nxehtësia gjatë përdorimit. Materiali qeramike dhe tourmaline i jep flokëve shkëlqim dhe i mbron nga nxehtësia. Masha gjendet në dy madhësi:

  • 13-25mm
  • 18-33mm
Clear
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!