fbpx

Ermila, Stylissima+, Piaster

5,500 L

In stock

Piastër profesionale qeramike Ermila Stylissima.

Karakteristikat:

  • Teknologji qeramike e cila realizon një drejtim të butë të flokëve dhe i jep shkëlqim atyre.
  • Pllaka të rrumbullakosura të përshtatshme për krijimin e ondeve.
  • Pllakat: gjerësi – 24 mm / gjatësi: 90 mm
  • Rregullimi i temperaturës nga 150 ° C deri në 230 ° C me ekran LED.
  • Ngrohje super e shpejtë në vetëm 30 sekonda.
  • 2,8 m kabull i rrotullueshëm 360°.
  • Pesha: 365 g
SKU: 4015110011651 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!