Erboristica, Spray per Floket me Karite 100 ml

L1,200

In stock

Vaj trajtues për flokët 100ml i pasur me vaj farash lini,karite, vitaminë F dhe omega 3. Ky produkt është trajtues bukurie për flokët e thatë, të dobët dhe të vështirë për tu menaxhuar. Vaji i jep flokëve elasticitet, volum, shkëlqim dhe rigjeneron flokët.

Aplikojeni përpara shampos, mbajeni për 20-30minuta dhe më pas procedoni me shampon.

SKU: 8002842170172 Categories: ,

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/apyuohfm/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 191

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/apyuohfm/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 195

Notice: Trying to access array offset on value of type null in /home/apyuohfm/public_html/wp-content/themes/martfury/inc/frontend/entry.php on line 199
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/apyuohfm/public_html/wp-includes/functions.php on line 4755

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/apyuohfm/public_html/wp-content/plugins/really-simple-ssl/class-mixed-content-fixer.php on line 110