fbpx

Erboristica, Spray per Floket me Karite 100 ml

1,200 L

In stock

Vaj trajtues për flokët 100ml i pasur me vaj farash lini,karite, vitaminë F dhe omega 3. Ky produkt është trajtues bukurie për flokët e thatë, të dobët dhe të vështirë për tu menaxhuar. Vaji i jep flokëve elasticitet, volum, shkëlqim dhe rigjeneron flokët.

Aplikojeni përpara shampos, mbajeni për 20-30minuta dhe më pas procedoni me shampon.

SKU: 8002842170172 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!