Erboristica, Shampoo Betulla & Menta Piperita, 300ml

1,000 L

In stock

Me formulën e saj të pasur me ekstrakte bimore ekuilibruese, rregulluese dhe qetësuese, shampoja pastruese është aleati ideal për flokë të yndyrshëm. Përbërësit me 100% origjinë bimore, veprojnë në lëkurë në një mënyrë natyrale të butë, duke e ndihmuar atë të rivendosë ekuilibrin e saj dhe ta pastrojë atë me ekstraktet e çmuara të thuprës dhe nenexhikut. Fijet e flokëve, të përkëdhelura butësisht nga panthenol dhe inulin, rikuperojnë shkëlqimin dhe butësinë e saj. Një grup përbërësish natyral me një efekt kondicionimi ndihmon flokët të rikuperojnë dhe mirëmbajnë vëllimin dhe trupin.

 

 

Përdorimi:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur, masazhoni lëkurën dhe flokët për disa minuta, duke favorizuar shpërndarjen e përbërësve aktivë aktivë në sipërfaqen e flokëve, më pas shpëlajini me kujdes.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170080 Categories: ,

Aqua [Water], Sodium coceth sulfate, Disodium cocoamphodiacetate, Glycerin, Inulin, Undecylenamidopropyl betaine, Potassium olivoyl/lauroyl wheat amino acids, Panthenol, Mentha piperita (Peppermint) leaf extract, Betula alba leaf extract, Arctium lappa root extract, Hedera helix (Ivy) leaf/stem extract, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Menthol, Hydrolyzed rice protein, Polyquaternium-47, Maris sal, Citric acid, Parfum [Fragrance], Phenoxyethanol, PEG-40 hydrogenated castor oil, Sodium gluconate, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Citral, Limonene, Ethylhexylglycerin.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!