Erboristica, Body & Hair Oil, Cocco, 200ml

1,000 L

In stock

Vaj për trupin dhe flokët Erboristica i cili ka përbërës 100% natyral dhe nën 25 ° C ky produkt ngurtësohet. Mund të përdoret çdo ditë në lëkurë dhe flokë, pas dushit, në mënyrë që ata të fitojnë, me përdorim të zgjatur, elasticitet dhe hidratim të thellë. Ka karakteristika zbutëse dhe qetësuese që e bëjnë këtë një vaj të shkëlqyeshëm masazhues. Për një kujdes intensiv të flokëve nuk ka asgjë më të mirë se një kompresë e ngrohtë me këtë vaj para se të aplikoni shampon. Do të keni një flokë të ndritshëm, voluminoz dhe të butë, të lehtë për tu krehur dhe të mbrojtur nga agresioni i jashtëm i agjentëve atmosferikë (dielli, era, kripa).

Vaj kokosit dhe Monoi është një vaj i çmuar i cili përmban misterin e bukurisë së lëkurës dhe flokëve të popullit polinezian. Monoi, në fakt, në Polinezi do të thotë vaj i parfumuar, një vaj që përftohet nga vaji i arrës së kokosit pasi të jetë zhytur në të dhe lihet të prodhojë lulen tipike lokale, TIARE.

 

Made in Italy.

SKU: 8002842170646 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!