fbpx

Elmot, 037 Professional Waver

9,000 L

In stock

Elmot 037 është pajisja perfekte për realizimin e efektit dallgë në flokët tuaj.

Karakteristikat:

  • Produkt i patentuar.
  • Materiali qeramik tourmaline i jep flokëve shkëlqim dhe i mbron nga nxehtësia.
  • Rregullim elektronik i temperaturës nga 150° C deri në 210° C për cdo lloj floku.
  • Ideal për krijimin e efektit dallgë.
  • Kabull i rrotullueshëm deri në 360°.
SKU: 8021467004099 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!