fbpx

Elegance, Triple Action Moon Hair Gel, 500 ml

1,000 L

In stock

Gel për stilimin e flokëve Elegance Triple Action Moon super i fortë.

Karakteristikat:

  • Shume i fortë.
  • Me shumë shkëlqim.
  • I jep volum flokëve.
  • Ka një aromë të këndshme.
  • Përmban përbërës të një cilësie të lartë.

 

Përdorimi:

Aplikoni sasinë e duhur të produktit në varësi të gjatësisë së flokut dhe stilojini flokët sipas dëshirës.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!