fbpx

Cottage Violet, Shampo Trupi 750 ml

700 L

In stock

Shampo e trupit Cottage me violet është formuluar posaçërisht për ti ofruar lëkurës tuaj të gjitha avantazhet e një qumështi të dushit dhe një shkumë dushi në një produkt të vetëm që vjen në një madhësi prej 750 ml.

Më praktike, më ekonomike dhe më ekologjike!

-Aromë rezistente

-Mbron lëkurën
-PH neutral për lëkurën.
-Pa paraben.
-E testuar dermatologjikisht.

-Made in France

SKU: 3141380055093 Categories: , Tags: , , ,

Additional information

Weight750.00 kg
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!