Cottage Green Tea, Shampo Trupi

500 L700 L

Shampo e trupit Cottage me caj jeshil është formuluar posaçërisht për ti ofruar lëkurës tuaj të gjitha avantazhet e një qumështi të dushit dhe një shkumë dushi në një produkt të vetëm që vjen në një madhësi prej 750 ml.

 

Më praktike, më ekonomike dhe më ekologjike!

-Aromë rezistente

-Mbron lëkurën
-PH neutral për lëkurën.
-Pa paraben.
-E testuar dermatologjikisht.

 

-Made in France

Clear
SKU: N/A Categories: , Tags: , , ,

Frequently Bought Together

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!