Conditioner, Raywell Bio Boma, Smooth Effect

700 L1,500 L

Conditioner Raywell Bio Boma përmban përbërës natyralë sic janë vaji makadamias,bajames,ekstratet e bambusë, vitaminë E të cilat i japin butësi flokëve dhe i rigjenerojnë ato. Flokët do të duken të drejta dhe plot shkëlqim pas përdorimit të këtij produkti.

 

Përdorimi:

Aplikoni 10ml krem në flokë të lagur përgjatë gjithë gjatësisë së flokut duke përdorur krëhërin, lereni te veprojë për 3 minuta dhe më pas shpëlajini flokët.

 

Made in Italy.

 

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!