fbpx

Astra, Velvet Lips

700 L

Buzkuqi Velvet i butë dhe kremoz i cili shkrihet menjëherë në buzë dhe siguron një mbulim të plotë dhe volum në sajë të ngjyrave të forta velvet. Formula e këtij produkti është oil free dhe është i testuar dermatologjikisht dhe garantuar nga Astra Make-Up.

Made in Italy.

01-Paloma01-Paloma02-Love02-Love03-Red Passion03-Red Passion04-Coralline04-Coralline05-Perfect Nude05-Perfect Nude06-Lovely Nude06-Lovely Nude07-Calypso Rose07-Calypso Rose08-Natural08-Natural
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!