fbpx

Astra, Skinstick Foundation

1,000 L

Skinstick foundation realizon një mbulim të lartë dhe është mjaft lehtë për t’u hapur. Formula e fondatinës është e pasur me pluhura të një cilësie të lartë dhe vitaminë E, që ndihmon në luftimin e radikalëve të lirë. Fondatina mund të aplikohet si bazë normale, ashtu edhe si fshehëse në pjesë specifike.Gjithashtu mund të aplikohet edhe për një efekt konturues të përsosur.

Made in Italy.

31-Ambra31-Ambra32-Sabbia Rose32-Sabbia Rose33-Miele33-Miele34-Beige34-Beige35-Beige Naturale35-Beige Naturale36-Nocciola36-Nocciola37-Sabbia37-Sabbia38-Beige Rose38-Beige Rose
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!