fbpx

Astra Sexy Volume

900 L

In stock

Rimeli ka një ngjyrë të thellë të zezë që qëndron gjatë gjithë ditës. Ky produkt i jep qerpikëve volum. Furca e këtij rimeli ndihmon që të aplikohet sasia ideale e produktit në cdo fije të qerpikëve. Paketimi i artë, elegant dhe i çmuar, bëhet një aksesor i parezistueshëm për të mbajtur në cantën tuaj të bukurisë.

Made in Italy.

SKU: 8057018242429 Categories: , , Tags: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!