fbpx

Astra Professional Eye Pencil

400 L

Laps profesional për sytë i butë dhe që qëndron për një kohë të gjatë. Ngjyra intensive dhe të ndritshme, për një pamje me definicion të lartë. Formula hidratuese e lapsit është e pajisur me vitaminë E për një veprim antioksidues. Testuar në mënyrë ophtalmologjike.

Made in Italy

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!