fbpx

Astra Perfect Liquid Foundation

1,500 L

Astra Liquid Foundation i jep fytyrës një efekt natyral dhe shkëlqim.Ky produkt është i testuar dermatologjikisht.Formula e këtij produkti është e pasur me pigmente korrigjuese me shumë reflektime, që janë në gjendje të kapin dritën dhe të klonojnë ngjyrat e ndryshme komplekse.Me këtë produkt minimizohen aknet dhe problemet e tjera të lëkurës dhe gjithashtu eleminon lodhjen dhe stresin e përditshëm. Kjo fondatinë ka një efekt të plotë mbulues në fytyrë.

Made in Italy.

01-PORCELAINE01-PORCELAINE02-BEIGE NATURELLE02-BEIGE NATURELLE03-VANILLE03-VANILLE04-MIEL04-MIEL05-SABLE05-SABLE06-NOISETTE06-NOISETTE
Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Si të përdoret?

Aplikoni disa pika produkt ne fytyrë dhe hapeni atë në mënyrë uniforme. Për një rezultat më perfekt aplikojeni fondatinën me silicone sponge të linjës Astra.

Sasia e produktit- 20ml

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!