fbpx

Astra myEyeshadow

500 L

Tone për sytë të lehta për tu aplikuar dhe për tu përzier me nuanca të ndryshme. Ky produkt ka ngjyra mat dhe me shkëlqim. Testuar në mënyrë ophtalmologjike.

Made in Italy

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Additional information

Zgjidh ngjyren

02, 03, 04, 05, 17, 18, 20, 25, 27, 30

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!