fbpx

Astra, My Lipstick

600 L

Buzkuqi My Lipstick jep një efekt të plotë në buzë në saj të ngjyrave saten. Hidraton dhe parandalon tharjen, në sajë të pranisë së përbërësve të butë dhe hidratues, si vaji i ullirit dhe vaji i jojoba.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!