fbpx

Astra, My Gloss – Light & Shine

500 L

Shkëlqyesi e buzëve My Gloss i jep buzëve super shkëlqim në sajë të formulës së saj të vecantë. Pigmentet e veçanta dhe perlat shumëdimensionale reflektojnë dritën, duke siguruar një buzëqeshje të shndrintshme. Ky produkt është i butë dhe jashtëzakonisht i rehatshëm. Aplikuesi fleksibël dhe i sheshtë është projektuar për të maksimizuar rezultatin dhe për të nxjerrë buzët me më shumë volum.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!