Astra Make-Up, Geisha Brows Marker

600 L

Marker që i jep vetullave përkufizim dhe ngjyrë. Testuar dermatologjikisht. Formula e saj rezistente ndaj ujit (deri në 16 orë, e provuar) lejon që ngjyra të zgjasë gjatë gjithë ditës. Ideale për të marrë një efekt natyral tatuazhi. Maja e saj karakteristike lejon të dendësoni vetullat me anën e sheshtë, ndërsa përcaktoni ato me anën e prerë.

 

Made in Italy.

02- Geisha Marker02- Geisha Marker03- Geisha Marker03- Geisha Marker
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!