Astra Make-Up, Geisha Brows Crema Gel

800 L

Krem gel me ngjyra ideale për formimin, mbushjen dhe fiksimin e vetullave. Falë strukturës së tij të papërshkueshëm nga uji është ideal për krijimin e pamjeve të vetullave që shkojnë nga natyrale në të guximshme dhe të sofistikuara. Furça e integruar me kënd të kthyeshëm magjikisht shndërrohet në një furçë të përmasave të plota për kontroll të saktë dhe aplikim të thjeshtë.

 

Testuar dermatologjikisht.

 

Made in Italy.

02- Geisha Brows02- Geisha Brows03- Geisha Brows03- Geisha Brows
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!