Astra, Long Stay, Foundation 30ml

1,000 L

Long Stay Foundation mund të përballojë kushtet më ekstreme të jashtme, duke qëndruar në të njëjtën kohë me dritë dhe e butë në lëkurë. Fondatina zgjat mbi 12 orë. Testuar dermatologjikisht, me SPF 15 ndihmon në mbrojtjen e lëkurës nga plakja.

Made in Italy.

01-Light Porcelain01-Light Porcelain02-Warm Beige02-Warm Beige03-Sand03-Sand04-Golden Beige04-Golden Beige05-Camel05-Camel06-Tanned06-Tanned
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!