Astra Lima Manicure 7 Fasi

400 L

In stock

Lima 7-in-1 ju lejon të realizoni një manikyr të përsosur në shtëpi. Ofron thonj të bukur, të lëmuar dhe të përsosur.

SKU: 8057018244874 Categories: ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!