fbpx

Astra, Hypnotize, Liquid Lipstick

800 L

Hypnotize Liquid Lipstick është i butë në aplikim, ka ngjyra të përsosura që zgjasin më shumë se 9 orë. Falë furcës së vecantë buzëkuqi hapet në mënyrë uniforme dhe në sasinë e duhur. Ngjyra intensive dhe një cilësi unike. Testuar dermatologjikisht, është në dispozicion në dy përfundime të ndryshme: mat ose saten.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!