fbpx

Astra, Hydra Lipstick

1,000 L

Hydra Lipstick është projektuar për të krijuar një efekt volumi,nëpërmjet dy kombinimeve të dy ngjyrave të cilat: ngjyra e përqendruar ndriçon zemrën e buzëve, ndërsa hija e errët në pjesën e jashtme jep kontur dhe volum buzëve. Formula e buzkuqit Hydra, është me shumë kalori, në sajë të prezencës së vitaminës E dhe përzierjes së vajrave (vaj jojoba, vaj bajame, karite) dhe acidi hialuronik të cilat i japin buzëve hidratim intensiv dhe të shpejtë.

Made in Italy.

01-Think Pink01-Think Pink02-Brick Fever02-Brick Fever03-Coffee Attitude03-Coffee Attitude04-Mauve Enigma04-Mauve Enigma05-Poison Apple05-Poison Apple06-Royal Burgundy06-Royal Burgundy07-Red Carpet07-Red Carpet08-Coral Reef08-Coral Reef
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!