Astra, Golden Era, Eyeshadow Palette

2,000 L

In stock

Astra Eyeshadow Golden Era përmban 15 tone për sytë, të cilat nuk janë parë kurrë më parë, tejet të pigmentuara, në 3 tekstura të ndryshme: ngjyra mat sensacionale, metal të shkëlqyeshëm dhe fishekzjarre.

 

Made in Italy.

SKU: 8057018248476 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!