fbpx

Astra Temptation Eye Palette

1,500 L

Palettes Temptation (ton për sytë) do ta bëjë cdo make-up të parezistueshëm, në sajë të përzgjedhjes unike të ngjyrave.Ky produkt është i dedikuar për ato që duan të tundohen nga ngjyrat dhe që nuk kanë frikë të guxojnë.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,

Additional information

NGJYRAT

JEWELS TEMPTATION, NUDE TEMPTATION, WARM TEMPTATION

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!