fbpx

Astra Eye Definition Brush

500 L

In stock

Kjo furçë është projektuar për përzierjen me definicion të lartë. Mund të përdoret gjithashtu për të theksuar këndin e brendshëm të syve ose të vetullave. Falë fijeve sintetike ju mund të merrni sasinë e duhur të produktit dhe ta aplikoni atë në mënyrë eficente.

Made in Korea

SKU: 8051070224218 Categories: , , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!