fbpx

Astra Deep Black Smoky Eye Pencil

400 L

In stock

Laps për sytë për të krijuar një efekt sa më të fortë të zi në zonën e syve. Ky produkt është i testuar , i lehtë për t’u përdorur dhe i përshtatshëm për çdo lloj rasti.

Made in Italy

SKU: 8051070958229 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!