fbpx

Astra, Compact Foundation

800 L

Compact foundation është i lehtë për aplikuar në sajë të sfungjerit të përfshirë dhe mbulon pa shumë përpjekje të gjitha papërsosmëritë. Fondatina është testuar dermatologjikisht dhe është e përshtatshme edhe për lëkurën më të ndjeshme.

Made in Italy.

01-Sabbia01-Sabbia02-Beige02-Beige03-Cappuccino03-Cappuccino04-Beige Nude04-Beige Nude05-Natural05-Natural06-Bronze06-Bronze
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!