fbpx

Astra, 8H Mat Lip Stylo

600 L

Buzëkuq mat i testuar dermatologjikisht i cili qëndron 8 orë me ngjyrë uniforme. 8H Mat Lip Stylo është i butë dhe përmban pigmente që realizojnë nuanca te vecanta që qëndrojnë gjatë në buzë. Formula është e pasur me emolliente dhe aktive hidratuese që mbajnë buzët të buta gjatë gjithë ditës.

Made in Italy.

Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!