fbpx

Astra, 8H Mat Foundation, 30ml

900 L

Fondatinë mat që zgjat deri mbi 8 orë (testuar), e përshtatshme për lëkurat e yndryshme. 8H Mat Foundation nuk është e yndyrshme dhe cilësia e saj pa vaj i jep fytyrës shkëlqim  dhe një ngjyrë të barabartë gjatë tërë ditës. Ky produkt siguron mbulim të plotë dhe gjithashtu mbulon aknet dhe imperfesionet e tjera të lëkurës.Testuar dermatologjikisht.

Made in Italy.

01-Ivory01-Ivory02-Natural02-Natural03-Gentle Rose03-Gentle Rose04-Beige Dore04-Beige Dore05-Sand05-Sand06-Caramel06-Caramel
Clear
SKU: N/A Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!