Arnaud, Sebo 3, Anti Regraissant, 50ml

2,000 L

In stock

Arnaud Sebo 3 është kremi ideal për parandalimin e krijimit të yndyrës duke e kthyer lëkurën në gjendjen normale dhe gjithashtu e zbut dhe e hidraton lëkurën deri në thellësi. Fytyra qëndron gjatë gjithë pa krijuar yndyrë. Ky produkt është krijuar për të rinjtë që kanë probleme me yndyrën dhe aknet.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në mbrëmje në një fytyrë të pastër dhe masazojeni lehtësisht derisa të përthithet tërësisht nga lëkura.

 

Made in France.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!