Arnaud, Perle & Caviar, Luxury Night Time Concentrate, 30ml

5,000 L

In stock

Arnaud Luxury Night Time Concentrate është krem nate anti rrudhë me perlë dhe kaviar i cili eleminon ndjehshëm rrudhat. Çdo mbrëmje, kur qelizat tuaja rigjenerohen, ofrojini lëkurës tuaj një koncentrat të plotë me përbërës aktivë. Kremi e pastron fytyrën në thellësi,e zbut dhe i jep shkëlqim fytyrës. Thellësia dhe volumi i rrudhave korigjohet dhe reduktohet që në javët e para të përdorimit të tij. Ky krem është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure dhe këshillohet të përdoret nga mosha 30 vjec e lart.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremi në darkë në fytyrë të pastruar por shmangni zonën delikate rreth syve. Masazhojeni lëkurën me lëvizje rrethore për 1-2 minuta derisa të përthithet tërësisht nga lekura.

 

Made in France.

SKU: 3141389908642 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!