Arnaud, Perle & Caviar, Day Cream 50ml

3,500 L

In stock

Arnaud Perle & Caviar është krem dite anti-rrudhe i përshtatur posaçërisht për femrat nga mosha 30 vjeç e lart që dëshirojnë të luftojnë shenjat e plakjes. Ekstrakti i kaviarit ndihmon në rigjenerimin e lëkurës dhe rrudhat do të eleminohen ndjehshëm ditë pas dite. Lekura juaj do të jetë e hidratuar, e butë dhe e mbrojtur. I përshtatshëm për cdo lloj lëkure.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në mëngjes në fytyrë të pastër dhe masazhojeni lehtësisht me lëvizje rrethore për 1-2 minuta derisa kremi të përthithet tërësisht nga lëkura.

 

Made in France.

SKU: 3141389908611 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!