Arnaud Paris, Mild Eye Makeup Remover, 125ml

1,500 L

In stock

Pastrues makeup për zonën e syve me ekstrakte trendafili.

 

Përdorimi:

Shkundeni produktin përpara përdorimit,hidhni pak produkt në një tampon pambuku dhe më pas pastrojeni lehtësisht zonën e syve.

 

Made in France.

 

SKU: 3141389916111 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!