Arnaud Paris, Melt-in Exfoliating Mask, 75ml

2,500 L

In stock

Maskë inovative për fytyrën me perlë dhe kamelia e cila zbut, hidraton dhe i jep shkëlqim lëkurës duke ofruar ndjesinë e një lëkure të re të rigjeneruar.

 

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni me gishtat e duarve maskën në një lëkurë të thatë dhe masazhojeni lehtësisht. Lejeni të veprojë për 10 minuta dhe më pas shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Maska është në formën e gel-it dhe në momentin qe bie në kontakt me nxehtësinë e lëkurës kthehet në vaj, ndërsa kur bie në kontakt me ujin kthehet në qumësht.

 

Made in France.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!