Arnaud, Oligoji 35, Roll-on Deodorant, 50ml

1,000 L

In stock

Deodorant roll-on për meshkuj i cili ofron mbrojtje dhe një ndjenjë freskie përgjatë 24 orëve. Ky produkt nuk le shenjë në rroba dhe është i testuar dermatologjikisht.

 

Përdorimi:

Aplikojeni cdo ditë në lëkurë të pastër dhe të thatë. Mos e aplikoni në lëkurë të irrituar dhe jo menjëherë pas heqjes së qimeve. Tundeni produktin përpara cdo përdorimi.

 

Made in France.

SKU: 3141389913028 Categories: , ,
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!