Arnaud, Hydra Absolu, Re-Plumping Serum 30ml

3,000 L

In stock

Arnaud Hydra Absolu është serum hidratues për fytyrën i cili krahas funksionit hidratues eleminon shenjat e moshës dhe i jep shkëlqim fytyrës. Ky produkt është i pasur me vitaminë E e cila ofron hidratim për gjatë gjithë ditës.Serumi është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure.

 

Përdorimi:

Përdoreni serumin në lëkurë të pastër të thatë poshtë kremi të ditës ose të natës të së njëjtës linjë dhe masazhojeni lehtësisht derisa të përthithet tërësisht në lëkurë.

 

Made in France.

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!