Arnaud, Hydra Absolu, First-Time Moisturiser 50ml

1,500 L2,000 L (-25%)

In stock

Arnaud Hydra Absolu është krem hidratues për fytyrën i cili është i përshtatshëm për lëkurë normale dhe mikse. Kremi e bën fytyrën të butë dhe i jep shkëlqim. Lëkura do të ndihet e rigjeneruar falë ekstrakteve të bambusë dhe vitaminës C.

 

Përdorimi:

Aplikojeni kremin në mëngjes dhe në darkë në fytyrë të pastër dhe të thatë. Make-up mund të aplikohet menjëherë pasi kremi të përthithet në lekurë.

 

Made in France.

Don't Miss Out! This promotion will expires in
Sold Items
0/3 sold
Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!