Arnaud, Hydra Absolu, Face Mask 50ml

1,500 L

In stock

Arnaud Hydra Absolu është maskë hidratuese për fytyrën e cila ofron një hidratim që qëndron dhe gjithashtu krijon një barrierë mbrojtëse kundrejt faktorëve të jashtëm. Ky produkt është i përshtatshëm për cdo lloj lëkure.

 

Përdorimi:

Aplikojeni maskën 2-3 herë në javë në mënyrë uniforme përgjatë gjithë fytyrës duke shmangur zonën e syve. Lejeni maskën për 10 minuta të veprojë dhe më pas shpëlajeni fytyrën me ujë të ngrohtë.

 

Made in France.

 

 

Submit your review

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

error: Mos kopjo se ngel ne klase!!!